Ručníky a osušky různých velikostí

Hotelový ručníkje jednou z nezbytných a nejdůležitějších součástí výbavy hotelů, pensionů, horských chat, chalup a dalších takových zařízení. Vybavte jimi vaše koupelny a poskytněte je hostům k dispozici. V našem sortimentu nabízíme kvalitní froté ručníky s vysokou gramáží, které se stanou doplňkem vaší koupelny.

ručník v hotelu

Velký výběr barev
V našem sortimentu kvalitních hotelových ručníků a osušek české výroby a osvědčené kvality si můžete vybrat nejen z bílého provedení, ale také dalších barevných variant, které oživí každý interiér. Den hned bude veselejší s pestrými barvami jako jsou například azurová modř, rudá červená, svěží žlutá nebo tyrkysová. Tyto varianty budou perfektně ladit v každé koupelně společně s ostatními doplňky.

Kvalita a barevná stálost
Hotelové ručníky z uvedené nabídky jsou velmi oblíbeným zbožím pro svoji kvalitu, vysokou gramáž a také barevnou stálost. Právě ručníky jsou velmi vytíženým kouskem co do praní a další údržby. A proto je důležité, aby i po několika vypráních byla zachována jemnost, nadýchanost i schopnost perfektně sát vodu. U našeho sortimentu za to ručíme.

Osušky do hotelové koupelny i wellness
Hotelové ručníkya osušky ocení hosté nejen ve vašich koupelnách, ale také třeba ve wellness centru. Lépe vypadá, když mají tyto doplňky k dispozici na veškerých potřebných místech. Po návštěvě wellness centra, bazénu nebo sauny tak mohou využít třeba osušky větších rozměrů, které jim poskytnou více komfortu a pohodlí.

wellness

Vysoká odolnost vůči častému praní
Díky kvalitnímu technologickému zpracování a použitému materiálu si tyti ručníky a osušky zachovávají svoje perfektní vlastnosti i v případě častého praní, kterému se samozřejmě v ubytovacích zařízeních neubráníte. Vydrží tak mnohem déle jako nové, což ocení nejen vaši hosté, ale i vy a váš finanční rozpočet.