Příspěvek na dojíždění do zaměstnání

Nedaří se vám získávat nové zaměstnance, protože sídlo firmy je mimo dopravní infrastrukturu? A váš zisk vám nedovoluje zaměstnancům přispívat na dojíždění do práce? Pak pro vás máme užitečný tip na inzerce práce zdarma. Postačí zcela jednoduchá registrace díky vašemu e-mailu, a to bez skrytých poplatků. Definujte přesně pracovní pozici a lokalitu. O příspěvek na dopravu mohou potencionální zaměstnanci, kteří jsou dlouhodobě vedení na pracovním úřadu, požádat na příslušném úřadu práce, který jim podá další potřebné informace. Částka příspěvku se odvíjí od počtu kilometrů, které bude zaměstnanec absolvovat při cestě do nového zaměstnání a dalších parametrů.

Důležité: O příspěvek na dopravu musí váš budoucí zaměstnanec požádat na úřadu práce ještě v době jeho evidence nezaměstnanosti.

Nabízíte práci na správném webu?

My vám nabízíme inzerci práce zdarma. Nemusíte se obávat žádných poplatků. Je i v našem zájmu, abyste inzerovali a zvyšovali tím poptávku po pracovních pozicích. Vy se jen jednoduše zaregistrujete na pracovním portálu pomocí e-mailové adresy, definujete poptávanou pozici a lokalitu a my zajistíme už jen příliv odpovědí přímo k vám na váš email.