Jedlé nádobí vás bude bavit

Pokud byste rádi udělali něco pro ochranu životního prostředí a zároveň tento čin spojili s výhodami pro vás nebo vaši domácnost, pak je tu nápad, který je určený přímo pro vás. Tím nápadem je jedlé nádobí. Možná, že se tato informace zdá až neuvěřitelnou, ale skutečně lze zakoupit nádobí, které po konzumaci naservírovaného jídla prostě sníte.

177_banner-1364x1024-kombinace-03

  • Vybrat si můžete z několika možností.
  • Anebo zpestřit své návštěvě pohoštění.

Nebudou totiž věřit vlastním očím, až se po ukončení jídla zakousnete do svého vlastního talíře.A co teprve, až si pochutnáte i na kelímku po dopití kávy nebo čaje. Jedlé kelímky jsou vyrobeny z čistě přírodních surovin a tím je zajištěna jejich zdravotní nezávadnost.

  • Další výhodou také je, že se nemusíte obávat pozvat na návštěvu vegetariány či vegany.
  • Jedlé nádobí neobsahuje žádné přísady živočišného původu.

K talířům si můžete přikusovat i lžičku

Možností, jak své hosty ohromit, je ale ještě více. Jedlé talíře můžete doplnit nejen jedlými kelímky, ale také sám mohou být k dispozici jedlé lžičky. O jejich stabilitu v otázce vůní nebo chutí nemusíte mít obavu. Díky moderním technologiím a vybraným použitým surovinám nepředají ze svého nic ani vašemu nápoji a ani zákusku.

  • Jedlou lžičkou můžete směle konzumovat zmrzlinu, dezert nebo si s ní zamíchat teplý či studený nápoj.

Děti asi nejvíce osloví jedlá brčka. Ta jsou vyrobena z těstovinového materiálu a připomínají makaróny či špagety. A stejně s nimi můžete naložit, pokud se vám jich nahromadí více. Stačí uvařit a upravit tak, aby se z nich stala rychlá večeřte nebo sobotní oběd.

135-1_ggj

  • S jedlým nádobím se dá různě experimentovat.
  • Jedlé talíře jsou například vhodné i pro ohřátí pokrmu v mikrovlnné troubě.
  • Můžete je také směle dát do horkovzdušné trouby a připravit si nějakou vlastní specialitu.

Po ukončení hodování máte tak jistotu, že na stole nezůstane vůbec nic a vy se vyhnete tak nepříjemné činnosti, jakou je mytí nádobí.