Jak přilákat více hostů do vaší restaurace

Na otázku, jak mít více hostů v restauraci, existuje mnoho odpovědí, a zřejmě vás jako první napadne příjemné prostředí, přijatelné ceny a špičkoví kuchaři, kteří nevytvoří pokrm, ale doslova labužnický, umělecký výtvor. To ale není zdaleka vše, čím přilákat klientelu právě k vám.

Výzdoba stěn – některé restaurace sice nabídnou skvělé menu, ale připadáte si tu jako v temné kobce. Máte-li možnost, využijte vhodných fototapet anebo přímo malířů, kteří svedou hezké krajinné panorama.

Pomůže vám i bytový architekt

Barvy – lidé se budou lépe cítit tam, kde převládají pestré barvy. Nezapomínejte interiér restaurace prosvětlit pastelovými tóny a vzájemnými kontrastními kombinacemi žluté, modré, zelené, fialové a červené. Může vám v tom pomoci i bytový architekt.

Ovocné šťávy – když se vás servírka zeptá ještě před objednávkou pokrmů, co si dáte k pití, většinou padnou výrazy, jako pivo, víno, minerálka nebo džus z kartonové krabice. Což takhle nabízet lidem mnohem zdravější i chutnější alternativu – čerstvě vylisované ovocné šťávy? Je v nich doslova příval energie, a to ocení každý!