4 pomocníci, kteří z vás udělají lepšího gamera

Už vás nebaví hraní her na starém počítači s mizernou technikou? Obraz a zvuk vašich oblíbených her neodpovídá tomu, co vidíte na videích na Youtube u gamerů, které sledujete? To už je minulostí. Poradíme vám, do čeho se vyplatí zainvestovat, aby vaše herní večery měly šťávu a abyste se cítili, jako kdybyste skutečně byli uprostřed své oblíbené hry.

Nejlepší pomocníci

  1. Gamepad na telefon

Univerzální hračka, díky které můžete hrát přímo prostřednictvím mobilu. Stačí ho spárovat s gamepadem a není potřeba dotýkat se obrazovky.

  1. VR Box

Když už vtažení do hry, tak se vším všudy. Díky VR Boxu a jeho funkci 3D rozlišení se během chvilky ocitnete ve vysněné virtuální realitě. Stačí jej připojit ke svému smartphonu.

  1. Herní sluchátka

Důležitost zvuku při hraní snad ani nemusíme zmiňovat. Když není zvuková stránka kvalitní, máme poloviční zážitek. Pořídit si kvalitní herní sluchátka s mikrofonem se rozhodně vyplatí.

  1. Myš pro gamery

Pokud nechcete po několika dnech soustavného hraní trpět bolestmi šlach, nezbytnou pomůckou ve vašem pokoji bude určitě správně zvolená herní ergonomická myš.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup